TKS

Velg språk

  • no_NO
  • en_GB

Søk

Du er her:

Kontakt oss

Besøksadresse:

TKS Agri
T. Kverneland & sønner AS

Kvernelandsvegen 100
4355 Kverneland

Norge

Epost for ordrer

Andre forespørsler

Salgsavdeling

GH Geir Kyllingstad
 Markedssjef Agri

 geirk@tks-as.no
 Tlf.: 916 51 810

 

THK Tønnes Helge Kverneland
 Markedssjef

 tonnesh@tks-as.no
 Tlf.: 930 07 270

 

MTU Mons Tore Ueland
 Salg

 monsu@tks-as.no
 Tlf.: 908 55 541

 

Reservedeler

MF Morten Fuglestad
 Ekspedisjonssjef

 mortenf@tks-as.no
 Tlf.: 401 01 959

 

Teknisk støtte

TT Torleiv Taksdal
 Servicetekniker

 torleivt@tks-as.no
 Tlf.: 930 07 272

 

Administrasjon

ASK Atle Sjølyst Kverneland
 Daglig leder
 atlek@tks-as.no
 Tlf.: 404 19 995

 

HHM Heidi Høie Molland
 Regnskap

 heidih@tks-as.no
 Tlf.: 958 67 823

 

TNSE Tone Nina Søyland Eia
 Fakturering
 ninae@tks-as.no
 Tlf.: 412 20 590

Venn tipset!

Din venn har blitt sendt en e-post om denne artikkelen.

Sentralbord:

Mandag til Fredag

Fra kl. 07.30 – 11.30 og
12.00 – 15.00